Pokračovat

Vedoucí směny České Budějovice

Náplň práce:

  • Odpovědnost za vedení směny
  • Kontrola a optimalizace výrobních procesů na základě stanoveného technologického postupu
  • Zvyšování produktivity výroby
  • Práce ve třísměnném provozu
  • Kontrola efektivního využívání pracovní doby
  • Spolupráce s vedením společnosti
  • Spolupráce při termínovém plánování výroby
  • Koordinace mistrů jednotlivých útvarů

O společnosti

KeyTec České Budějovice s.r.o. je strojírenská společnost se sídlem v blízkosti centra Českých Budějovic, pouhých 5 minut od autobusového nádraží, vyrábějící kovové lisované díly pomocí nejmodernějších lisovacích technologií.

Naši zákazníci jsou přední světoví hráči v oblasti automobilového, chladírenského a elektro průmyslu.

Naše výrobky jsou všude kolem Vás ...

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Organizační a plánovací schopnosti
  • Znalost práce na PC (MS Office), ERP systém
  • Samostatnost, pečlivost
  • Umění jednat s lidmi
  • Schopnost reagovat na změny
  • Znalost Aj výhodou
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici vítány

Nabízíme:

  • Nástupní plat od 40 000 Kč měsíčně podle zkušeností
  • Stabilní práci ve stále rostoucí firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměnu za odpracování plného počtu směn
  • Dotované obědy v areálu společnosti
  • Věrnostní bonusy
  • 13. a 14. plat
  • Příplatky za odpolední a noční směny nad rámec zákoníku práce
  • Parkování v areálu společnosti
  • Mobilní telefon
  • Osobní automobil
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Máte zájem? Kontaktujte nás!

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, vyplňte a odešlete kontaktní formulář.
O průběhu výběrového řízení Vás budeme informovat telefonicky nebo emailem.