Manažer pro klíčové zákazníky České Budějovice

Náplň práce:

  • Rozvíjení a udržování pevných vztahů s klíčovými klienty
  • Styčný bod s klíčovými zákazníky a interními týmy
  • Pravidelná a aktivní komunikace se zákazníky (osobně, telefonem, e-mailem)
  • Rozvíjení nových obchodních příležitostí u stávajících zákazníků
  • Kontrola ziskovosti běžících projektů
  • Vedení a evidence náběhu nových projektů
  • Aktualizace ceníků a související komunikace s významnými zákazníky

O společnosti

KeyTec České Budějovice s.r.o. je strojírenská společnost se sídlem v blízkosti centra Českých Budějovic, pouhých 5 minut od autobusového nádraží, vyrábějící kovové lisované díly pomocí nejmodernějších lisovacích technologií.

Naši zákazníci jsou přední světoví hráči v oblasti automobilového, chladírenského a elektro průmyslu.

Naše výrobky jsou všude kolem Vás ...

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Angličtina – středně pokročilá
  • Dobré komunikativní dovednosti a vystupování, obchodní dovednosti
  • Pokročilá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Powerpoint)
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Praxe v obchodním oddělení vítána

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení od 50.000,- Kč za měsíc
  • 13. a 14. plat
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Věrnostní a jubilejní bonus
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění, doplňkové spoření

Máte zájem? Kontaktujte nás!

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, vyplňte a odešlete kontaktní formulář.
O průběhu výběrového řízení Vás budeme informovat telefonicky nebo emailem.