Pokračovat

Kontrolor jakosti České Budějovice

Náplň práce:

  • Provádění vstupní a výstupní kontroly
  • Kontrolní měření výrobku před uvolněním do výroby
  • Kontrola kvality během výrobního procesu
  • Kontrola dodržování výrobních postupů

O společnosti

KeyTec České Budějovice s.r.o. je strojírenská společnost se sídlem v blízkosti centra Českých Budějovic, pouhých 5 minut od autobusového nádraží, vyrábějící kovové lisované díly pomocí nejmodernějších lisovacích technologií.

Naši zákazníci jsou přední světoví hráči v oblasti automobilového, chladírenského a elektro průmyslu.

Naše výrobky jsou všude kolem Vás ...

Požadujeme:

  • ÚSO s maturitou nebo vyučení
  • Znalost práce s technickými výkresy
  • Práce na PC  - word, excel
  • Spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení: 29.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené (tj. 193,75 hodiny)
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění, doplňkové spoření
  • 13. a 14. plat
  • Věrnostní bonus
  • Nástup dohodou

Máte zájem? Kontaktujte nás!

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, vyplňte a odešlete kontaktní formulář.
O průběhu výběrového řízení Vás budeme informovat telefonicky nebo emailem.